İade İşlemleri

İade Süresi

Ürünler teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde; satılabilirlik özelliği bozulmadan, tahrip edilmeden, kullanılmadan ve neden belirtilerek iade edilebilir.

Arızalı ürünlerin iadesi için aşağıdaki linkte bulunan arıza iade formunu doldurunuz.

Arıza İade Formu

 

İade Şartları 

İadelerin firmamız tarafından kabul edilmesi için; Telefon veya e-mail ile discusakvaryum.com müşteri hizmetleri ile irtibat kurularak iade onayı alınmalı, 7 gün içinde; ambalajıyla, beraberinde verilmiş olan tüm aksesuarlarıyla ve faturasıyla birlikte hasarsız, kullanılmamış ve satılabilirlik özelliği bozulmamış olarak firmamıza teslim edilmelidir.

İade tutarlarının ödenmesinde; tutarların müşteri hesaplarına yansıma süresi tamamen ilgili bankaların insifiyatifindedir. iadeye firmamız tarafından onay verilmesi ve ürünün firmamızca teslim alınmasının ardından; Kredi kartlarından yapılmış olan alışverişlerin iade tutarları ödemenin yapılmış olduğu kredi kartı hesabına en geç 1-3 hafta içinde, havale ile yapılmış alışverişlerin iade tutarları havalenin yapılmış olduğu banka hesabına en geç 1 hafta içerisinde yansıtılmaktadır.

Nasıl iade yapılmalıdır :

  • discusakvaryum.com müşteri hizmetlerine telefon edilerek, info@discusakvaryum.com adresine e-mail gönderilerek veya Arıza İade Formu doldurularak iade nedeni belirtilmeli ve iade onayı alınmalıdır. ( iade onayı verilmemiş ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. )
  • İade onayı alınan ürünler ambalajı bozulmamış, beraberindeki aksesuarları ve faturasıyla birlikte kargo ücreti ödenerek “discusakvaryum.com iade Bölümü - Discus Akvaryum ve PetShop Namıkkemal Cad. No:104/A-B Alibeyköy / İstanbul” adresine gönderilmelidir. ( Kargo ücreti ödenmemiş gönderiler iade bölümümüzce teslim alınmayacaktır. )